אפליקציית Me נותנת לכם את הכוח לשלוט באנשי הקשר כמו שלא ראיתם מעולם

האפליקציה הטובה ביותר שיכולה להיות לטלפון שלך! לדעת מי מתקשר אליך בכל עת, גלו למי יש את המספר שלכם באנשי קשר, גלו מי מחפש את המספר שלכם וקבלו שליטה מלאה על אנשי הקשר והטלפון שלכם. סנכרן תמונות של אנשי קשר, מיזוג אנשי קשר כפולים, קבל הגנה מלאה מספאם ועוד הרבה הרבה יותר... הורדו Me בחינם!

זיהוי שיחות אנדראויד

Me היא אפליקציית זיהוי השיחות (caller id) והגנה מפני ספאם הטובה ביותר עבור האנדרואיד שלכם! Me תספק את זיהוי השיחה (caller id) הכי אמין בישראל - אנו מזהים 99.9% מהשיחות, יותר מכל אפליקציה אחרת כמו כן נתריע בפניכם מפני ספאמרים בשמם המלא ונספק מעטפת ספאם משוכללת.

חינם

זיהוי שיחות והגנה מספאם אייפון

תגידו שלום לשיחות הספאם, אנחנו נציג עבורכם התראה על כל שיחת ספאם שמתקבלת עם שם אינפורמטיבי וכמות דיווחים על אותו מספר, בכך תוכלו להחליט האם לקבל, לדחות ואף לחסום את המספר מלהציק לכם יותר להגנה מפני ספאמרים מושלמת.

חינם

יומן השיחות

יומן השיחות שפיתחנו עבורכם הינו המתקדם ביותר שקיים! תוכלו לבצע פעולות מהירות כמו לחייג או לשלוח וואטסאפ (סלייד ימינה או שמאלה על הרשומה), בנוסף תוכלו לאתר כל שיחה בקלות באמצעות הסינון הייחודי שפיתחנו. תהנו מיומן שיחות שכולו מזוהה גם לשיחות נכנסות או יוצאות למספרים שאינם באנשי הקשר שלכם.

חינם

מסך סיכום שיחה

לפעמים אנחנו רוצים לשלוח וואטסאפ או מסרון לאחר שיחה, במסך הפעולות שלנו לאחר שיחה תוכלו לבצע מגוון פעולות מהירות וחשובות כגון: לשלוח וואטסאפ, לשלוח אימייל, לשלוח את האימייל שלכם לצד השני, לשתף אנשי קשר, להוסיף לאנשי הקשר, לחסום ועוד…

חינם

מסך זיהוי שיחות

מסך מספרים שזוהו כל מספר שיזוהה דרך האפליקציה תמיד יהיה נגיש בעמוד מסך מספרים שזוהו (אייקון העין), תוכלו להשתמש במגוון אפשרויות סינון חכם ולפי תגיות, כדי לדעת איך כל מספר זוהה - בנוסף תוכלו לחפש מספר ספציפי מהרשימה באמצעות חיפוש לפי ש או מספר.

חינם

מי מחפש את המספר שלי

תמיד תוכלו לדעת מי מחפש את המספר שלכם, כל פעם שמישהו צופה לכם בפרופיל הרשימה תתעדכן באופן אוט', תוכלו לצפות ברשימת הצופים בפרופיל שלכם, בנוסף פעם בשבוע נעדכן אתכם בכמות הצפיות השבועית שקיבלתם.

Me פרו

מי מחק אותי מאנשי הקשר?

איך תוכלו לבדוק אם מישהו מחק אתכם מאנשי הקשר? בקלות, אפליקציית ME היחידה בעולם שמאפשרת לכם לדעת מי מוחק אתכם מאנשי הקשר, אנו נעדכן אתכם פעם בשבוע כמה מחקו אתכם מאנשי הקשר בשבוע החולף, תוכלו לדעת בזמן אמת בעמוד הפרופיל שלכם מי מחק אתכם!

Me פרו

גיבוי ושחזור בענן

אנחנו מבצעים 5 גיבויים אוטומטים במידה ונרשמתם לשירותי הגיבוי שלנו, הגיבויים מתבצעים על הענן שלכם (גוגל או אפל). נגבה עבורכם את אנשי הקשר, רשימת יומן השיחות, מועדפים, פתקים אישיים ואת הגדרות האפליקציה. את המידע תוכלו לשחזר בכל זמן שתרצו מאיזה גיבוי שתבחרו.

Me פרו

אנשי קשר משותפים

גאים להיות האפליקציה היחידה בעולם שמאפשרת לכם לצפות באנשי קשר משותפים בינכם לבין אחרים, הכנסו אל פרופיל של משתמש אחר, גללו מעט מטה ותוכלו לצפות באנשי הקשר המשותפים ביניכם. יעיל מאוד לנטוורקינג ולהבין יותר מי האדם מולכם.

חינם

אנשי קשר

אנחנו באפליקציית ME פיתחנו עבורכם מסך חדשני, מתקדם ומושלם להצגה, איתור, ביצוע פעולות על אנשי הקשר שלכם. תוכלו לאתר אנשי קשר בקלות ולבצע פעולות כמו עדכון שם, מחיקה התקשרות ביתר קלות ובלי לבזבז זמן. סלייד ימינה וסלייד שמאלה על הרשומה לביצוע פעולות מהירות כמו שינוי שם, או חיוג מהיר

חינם

חיפוש מתקדם

בעזרת החיפוש המתקדם שלנו תוכלו לחפש בכל המודולים באפליקציה, אנשי קשר, שמות, מי שמר אתכם איך, שיחות שזוהו, יומן שיחות, איתור שם לפי מספר טלפון, כל התוצאות יופיעו מחולקות לפי המודול בו נמצאה התוצאה, תוכלו לחפש לפי שם, לפי מספר ואפילו לבצע זיהוי מספר טלפון דרך המצלמה!

חינם

מצב כהה

האפליקציה תומכת באופן מלא במצב כהה, תהנו מחוויה מותאמת באופן מלא בכל מסכי האפליקציה. תוכלו להפעיל את המצב באופן ידני, או באופן אוטומטי לפי שעות היום, למערכות הפעלה התומכות במצב כהה.

חינם

תמיכה בסים כפול

אפליקציית ME מאפשרת למערכת לשאול אותך בכל שיחה באיזה כרטיס SIM ברצונך להשתמש, או לחילופין, לבחור באיזה כרטיס SIM ברצונך להשתמש כברירת מחדל. מעוניינים בשירות ה-SIM הכפול? האפליקציה תזהה באופן אוטומטי ברגע שיש שני סימים באותו מכשיר ויפתח הגדרה חדשה בהגדרות .

חינם
דילוג לתוכן