אפליקציית Me נותנת לכם את הכוח לשלוט באנשי הקשר כמו שלא ראיתם מעולם

האפליקציה הטובה ביותר שיכולה להיות לטלפון שלך! לדעת מי מתקשר אליך בכל עת, גלו למי יש את המספר שלכם באנשי קשר, גלו מי מחפש את המספר שלכם וקבלו שליטה מלאה על אנשי הקשר והטלפון שלכם. סנכרן תמונות של אנשי קשר, מיזוג אנשי קשר כפולים, קבל הגנה מלאה מספאם ועוד הרבה הרבה יותר... הורדו Me בחינם!

זיהוי שיחות אנדראויד

Me היא אפליקציית זיהוי השיחות (caller id) והגנה מפני ספאם הטובה ביותר עבור האנדרואיד שלכם! Me תספק את זיהוי השיחה (caller id) הכי אמין בישראל - אנו מזהים 99.9% מהשיחות, יותר מכל אפליקציה אחרת כמו כן נתריע בפניכם מפני ספאמרים בשמם המלא ונספק מעטפת ספאם משוכללת.

חינם

זיהוי שיחות והגנה מספאם אייפון

תגידו שלום לשיחות הספאם, אנחנו נציג עבורכם התראה על כל שיחת ספאם שמתקבלת עם שם אינפורמטיבי וכמות דיווחים על אותו מספר, בכך תוכלו להחליט האם לקבל, לדחות ואף לחסום את המספר מלהציק לכם יותר להגנה מפני ספאמרים מושלמת.

חינם

יומן השיחות

יומן השיחות שפיתחנו עבורכם הינו המתקדם ביותר שקיים! תוכלו לבצע פעולות מהירות כמו לחייג או לשלוח וואטסאפ (סלייד ימינה או שמאלה על הרשומה), בנוסף תוכלו לאתר כל שיחה בקלות באמצעות הסינון הייחודי שפיתחנו. תהנו מיומן שיחות שכולו מזוהה גם לשיחות נכנסות או יוצאות למספרים שאינם באנשי הקשר שלכם.

חינם

מסך סיכום שיחה

לפעמים אנחנו רוצים לשלוח וואטסאפ או מסרון לאחר שיחה, במסך הפעולות שלנו לאחר שיחה תוכלו לבצע מגוון פעולות מהירות וחשובות כגון: לשלוח וואטסאפ, לשלוח אימייל, לשלוח את האימייל שלכם לצד השני, לשתף אנשי קשר, להוסיף לאנשי הקשר, לחסום ועוד…

חינם

תזכורת לשיחות

אל תפספסו לחזור לאף שיחה חשובה! בסוף כל שיחה (באמצעות פעולות לאחר שיחה) או בעמוד הפרופיל של המתקשר תוכלו לקבוע תזכורת לשיחה, אנחנו נשלח לכם הודעה מתפרצת בזמן שבחרתם שתתזכר אתכם לבצע את השיחה החשובה, לחיצה על ההתראה תחייג באופן אוט' למספר שבחרתם

חינם

מסך זיהוי שיחות

מסך מספרים שזוהו כל מספר שיזוהה דרך האפליקציה תמיד יהיה נגיש בעמוד מסך מספרים שזוהו (אייקון העין), תוכלו להשתמש במגוון אפשרויות סינון חכם ולפי תגיות, כדי לדעת איך כל מספר זוהה - בנוסף תוכלו לחפש מספר ספציפי מהרשימה באמצעות חיפוש לפי ש או מספר.

חינם

מי מחפש את המספר שלי

תמיד תוכלו לדעת מי מחפש את המספר שלכם, כל פעם שמישהו צופה לכם בפרופיל הרשימה תתעדכן באופן אוט', תוכלו לצפות ברשימת הצופים בפרופיל שלכם, בנוסף פעם בשבוע נעדכן אתכם בכמות הצפיות השבועית שקיבלתם.

Me פרו

מי מחק אותי מאנשי הקשר?

איך תוכלו לבדוק אם מישהו מחק אתכם מאנשי הקשר? בקלות, אפליקציית ME היחידה בעולם שמאפשרת לכם לדעת מי מוחק אתכם מאנשי הקשר, אנו נעדכן אתכם פעם בשבוע כמה מחקו אתכם מאנשי הקשר בשבוע החולף, תוכלו לדעת בזמן אמת בעמוד הפרופיל שלכם מי מחק אתכם!

Me פרו

גיבוי ושחזור בענן

אנחנו מבצעים 5 גיבויים אוטומטים במידה ונרשמתם לשירותי הגיבוי שלנו, הגיבויים מתבצעים על הענן שלכם (גוגל או אפל). נגבה עבורכם את אנשי הקשר, רשימת יומן השיחות, מועדפים, פתקים אישיים ואת הגדרות האפליקציה. את המידע תוכלו לשחזר בכל זמן שתרצו מאיזה גיבוי שתבחרו.

Me פרו

למי יש את המספר שלי?

Me גאה להיות האפליקציה הראשונה והיחידה בעולם שמאפשרת לכם לדעת מי שמר את המספר שלכם, ומי מכנה אתכם ואיך באנשי הקשר שלו. הכנסו לטאב השמות, לחצו על אחד השמות וגלו מי שמר אתכם איך!

חינם

פתקים אישיים

תוכלו להוסיף פתקים אישיים לאנשי הקשר ו/או למספרים שלא באנשי הקשר שלכם, כך שתוכלו להשאיר תזכורות, או פרטים לגבי מספרים שהתקשרו אליכם אם הם באנשי הקשר או לא. הפתקים אישיים ותוכלו לגשת לערוך/למחוק בכל עת.

חינם

מועדפים

תוכלו לבצע פעולות מהירות לאנשי הקשר איתם אתם נמצאים בקשר קבוע, כמו לשלוח וואטסאפ, אימייל, מסרונים וכמובן להתקשר, כל זה במסך חדשני ונוח לתפעול. ניתן בקלות לערוך את רשימת המועדפים שלכם להוסיף להסיר ולעדכן ללא הגבלה.

חינם

Me למחשב

חיפוש מספרים באמצעות פלטפורמת ME למחשב כבר זמין, תסרקו את הקוד דרך האפליקציה ותוכלו להשתמש במחשב שלכם כדי לחפש ולאתר מספרים בקלות ונוחות. רשימת החיפושים שלכם דרך המחשב תישמר כך שתהיה לכם היסטוריה אילו מספרים חיפשתם ואיתרתם.

Me פרו

מיזוג אנשי קשר כפולים!

סידור וארגון רשימת אנשי הקשר שלכם מעולם לא הייתה פשוטה ובטוחה יותר, עם הפעולות המתקדמות על אנשי הקשר שפיתחנו תוכלו לסקור ולמזג את כל אנשי הקשר הכפולים הקיימים אצלכם, לפני ביצוע הפעולה נגבה את אנשי הקשר שלך כך שתוכל למזג בראש שקט!

חינם

סינכרון תמונות לאנשי הקשר

הוספנו פעולות חדשות לאנשי הקשר, תוכלו לסנכרן את כל התמונות שמופיעות ב ME ישירות לאנשי הקשר במכשיר שלכם בקלות! תוכלו לבחור למי לעדכן, או פשוט לסנכרן לכל אנשי הקשר שלכם ולהעשיר את אנשי הקשר שלכם.

חינם

אנשי קשר משותפים

גאים להיות האפליקציה היחידה בעולם שמאפשרת לכם לצפות באנשי קשר משותפים בינכם לבין אחרים, הכנסו אל פרופיל של משתמש אחר, גללו מעט מטה ותוכלו לצפות באנשי הקשר המשותפים ביניכם. יעיל מאוד לנטוורקינג ולהבין יותר מי האדם מולכם.

חינם

אנשי קשר

אנחנו באפליקציית ME פיתחנו עבורכם מסך חדשני, מתקדם ומושלם להצגה, איתור, ביצוע פעולות על אנשי הקשר שלכם. תוכלו לאתר אנשי קשר בקלות ולבצע פעולות כמו עדכון שם, מחיקה התקשרות ביתר קלות ובלי לבזבז זמן. סלייד ימינה וסלייד שמאלה על הרשומה לביצוע פעולות מהירות כמו שינוי שם, או חיוג מהיר

חינם

חיפוש מתקדם

בעזרת החיפוש המתקדם שלנו תוכלו לחפש בכל המודולים באפליקציה, אנשי קשר, שמות, מי שמר אתכם איך, שיחות שזוהו, יומן שיחות, איתור שם לפי מספר טלפון, כל התוצאות יופיעו מחולקות לפי המודול בו נמצאה התוצאה, תוכלו לחפש לפי שם, לפי מספר ואפילו לבצע זיהוי מספר טלפון דרך המצלמה!

חינם

ימי הולדת

עדכונים על ימי הולדת אנחנו נדאג שלא תפספסו אף יום הולדת של איש קשר קרוב או רחוק, מידי יום נשלח לכם התראות על ימי ההולדת של אנשי הקשר שלכם. אנחנו ממליצים גם לכם לעדכן את תאריך הלידה בפרופיל שלכם כדי שאחרים יקבלו התראה על יום ההולדת שלכם.

חינם

התראות

אנו נעדכן אתכם בזמן אמת עבור כל עדכון שבוצע אצל אחרים באיש הקשר שלכם לדוגמא: כאשר יתבצע עדכון/הוספה/מחיקה של איש הקשר שלכם אנחנו נעדכן אתכם בהתראה בזמן אמת. בנוסף אנו נעדכן אתכם בכל בקשה שתקבלו באמצעות התראות. ניתן לסנן ולמחוק את ההתראות בקלות.

חינם

שיתוף מרחק

דעו מתי חבר קרוב או בן משפחה נמצא בקרבתכם כאשר הוא מתקשר אליכם אנו נציג את המרחק ביניכם בזיהוי השיחה ובפרופיל. תוכלו לשתף מרחק עם חברים קרובים ומשפחה. הצגת המרחק מתאפשר רק באישור שני הצדדים וניתנת להסרה בקלות ממסך ההגדרות באפליקציה.

חינם

מצב לא מקוון (ללא אינטרנט)

האפליקציה תעבוד לכם גם במצב לא מקוון כאשר אינכם מחוברים לאינטרנט, מספרים שכבר זוהו ימשיכו להיות מזוהים ותוכלו לבצע פעולות באפליקציה כגון להתקשר לבצע פעולות באנשי הקשר ועוד...

חינם

חייגן תומך T9 חכם ומזוהה

חייגן קלאסי, או רטרו, החייגן המשוכלל שלנו תומך באיתור מספרים מאנשי הקשר לפי האותיות והמספרים לאיתור מהיר של איש קשר, עם זיהוי המספרים שלנו תמיד תדעו למי שייך המספר גם לפני שתוציאו את השיחה! עם גישה מהירה למועדפים ולשיחות האחרונות תוכלו להוציא שיחות ביתר קלות.

חינם

מסך החברות

היכנסו לפרופיל של חבר קרוב, לחצו על אייקון החברות ותוכלו לקבל מידע וסטטיסטיקות מעניינות על הקשר הטלפוני שלכם, תוכלו לדעת מי מתקשר למי יותר! מי צופה למי בפרופיל יותר ועוד דברים מעניינים ומסקרנים כמו כמה משך הדקות בו דיברתם בטלפון

חינם

פרופילים ב ME

רוצים לדעת יותר פרטים על חברים/אנשי קשר או סתם אנשים שהתקשרו אליכם? הכנסו לפרופיל שעומד מאחורי מספר הטלפון ותוכלו להיחשף ולגלות פרטים נוספים אודות המתקשר כגון אנשי קשר משותפים, תוכלו לצפות ברשתות חברתיות המקושרות לפרופיל - פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין ועוד..., אפשרות לביצוע פעולות מהירות כמו עדכון שם, שיתוף הפרטים שלכם ועוד.

חינם

מצב כהה

האפליקציה תומכת באופן מלא במצב כהה, תהנו מחוויה מותאמת באופן מלא בכל מסכי האפליקציה. תוכלו להפעיל את המצב באופן ידני, או באופן אוטומטי לפי שעות היום, למערכות הפעלה התומכות במצב כהה.

חינם

תמיכה בסים כפול

אפליקציית ME מאפשרת למערכת לשאול אותך בכל שיחה באיזה כרטיס SIM ברצונך להשתמש, או לחילופין, לבחור באיזה כרטיס SIM ברצונך להשתמש כברירת מחדל. מעוניינים בשירות ה-SIM הכפול? האפליקציה תזהה באופן אוטומטי ברגע שיש שני סימים באותו מכשיר ויפתח הגדרה חדשה בהגדרות .

חינם
דילוג לתוכן