מי התקשר אליי
27 באוגוסט 2018
זיהוי שיחות ספאם בזמן אמת למכשירי אייפון גרסת (IOS 10 ומעלה) מדריך
2 באוקטובר 2018

אם נמאס לכם משיחות ספאם ומכירה, אתם ממש לא לבד. כולנו חווינו, לפחות פעם אחת, שיחות מחברות שונות שמעולם לא יצרנו איתן קשר שמנסות למכור לנו הצעה מפוקפקת או שיחות של הודעות מוקלטות שיכולנו להסתדר מעולה גם בלעדיהן. כדי לעשות לכם סדר, אפליקציית ME מגלה לכם מה השם שעומד מאחורי המספר הלא מוכר ובכך שומרת עליכם מפני בזבוז זמן במקרה הטוב, ורמאויות במקרה הרע.

לא רק זיהוי ספאם

אפליקציית ME לא רק מסמנת לכם ששיחה מסוימת היא ספאם, אלא גם כותבת את שמה האמיתי של החברה המתקשרת.
אמנם שיחות ספאם הן הסיבה המרכזית להתקנת אפליקציה שמבצעת זיהוי מספר, אך חלקנו גם מוריד את האפליקציה כדי לדעת טוב יותר אם זו שיחה שאפשר להתחמק ממנה.
אם בהיסח הדעת השארתם פרטים באיזו מכללה ואחרי יומיים התחרטתם, כאשר יועץ הלימודים של המכללה יתקשר אליכם, לא תצטרכו לענות על שאלות כמו מה רציתם ללמוד ולמה התחרטתם.
תוכלו לסנן כל שיחה שלא רלוונטית אליכם יותר. כמו כן, הרבה פעמים אנחנו יודעים בערך כמה זמן תיקח השיחה כשאנחנו יודעים מי המתקשר.
ככה שאם אתם נמצאים במקום לא נוח לשיחה או שיש לכם רק דקה או שתיים לדבר, אפליקציית ME תציג לכם מי מחפש אתכם ותוכלו להחליט אם לקחת את השיחה או שעדיף לנתק ולחזור אחר כך.

שלא תפספסו הזדמנויות

לפעמים אנחנו דווקא מפספסים שיחות חשובות רק כי אנחנו לא מכירים את המספר וחוששים לענות. כך אנחנו עלולים לפספס הזדמנויות כמו עבודה חדשה, שליח של אוכל שהזמנו לצהריים ואפילו אראלה ממפעל הפיס 😉.
כל אותם אנשים שבדרך כלל נמנעים מלענות לשיחות עם מספר לא מזוהה יודעים כמה השימוש באפליקציית ME משמעותית.
כדי להפוך את החוויה לכמה שיותר נוחה, האפליקציה מציגה גם תמונה בגודל מינימלי (אם קיימת) שתדעו פחות או יותר עם מי אתם הולכים לדבר
בנוסף לחיצה ארוכה על התמונה תפתח עבורכם את הכרטיס המלא של המתקשר שם תוכלו לראות חברים משותפים ועוד מידע שיכול לעזור לכם להבין בקלות מי עומד בצד השני.

יותר מאפליקציה לזיהוי שיחות

אפליקציית ME באוויר כבר למעלה משלוש שנים ומעבר לנתינת שירות של זיהוי מספרים, האפליקציה מכילה עוד כמה פיצ’רים טובים ומעניינים. תוכלו לראות איך חברים שלכם קראו לכם בטלפון וההפך, תוכלו להגדיר שהפלאש יהבהב בעת קבלת שיחה, קיימת אפשרות לביצוע חיפוש אנשים ברשימת אנשי קשר, לערוך הערות לכל איש קשר, לשלוח וואטסאפ ומייל תוך כדי השיחות ואפילו לבצע זיהוי מספר לשיחה שלא נענתה גם כאשר האפליקציה סגורה. למעשה, האפליקציה כל הזמן עובדת על שיפורים ושדרוגים שישלימו לכם את החוויה. לאחרונה הוציאו אפשרות להקראת שם המתקשר בשפה אנגלית, רוסית בקרוב עוד שפות.

תישארו מעודכנים

אפליקציית ME צברה כבר ניסיון רב והיום היא האפליקציה שמעניקה את שירות זיהוי השיחות ברמה הגבוהה והמדויקת ביותר. כמו כן, יחד עם העולם שמשתנה בקצב תדיר ולא מפסיק להתחדש, כך גם אנחנו. באפליקציית ME אנחנו מעדכנים גרסאות לעיתים קרובות בהתאם לצרכים המשתנים של המשתמשים ושואפים ליישם כל בקשה והערה. עם כל גרסה שיוצאת אנחנו מפרסמים מדריך ומציגים את הפיצ’רים החדשים כדי שאף אחד לא ישאר מאחור! והכי חשוב, אפליקציית ME היא תוצרת כחול לבן 😊

המדריך המלא Me זיהוי שיחות חכם

תגובות

תגובות

דילוג לתוכן